OSF for Drupal (7.x-3.2) - en to hy translation catalogue (39 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: title
hy: վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: search
hy: որոնել

en: type
hy: տեսակ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Basic
hy: Տարրական

en: Color
hy: Գույն

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: @label
hy: @label (@column)

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
