OSF for Drupal (7.x-3.2) - en to lt translation catalogue (87 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: title
lt: pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: remove
lt: pašalinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: search
lt: paieška

en: type
lt: tipas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Revisions
lt: Versijos

en: Contains
lt: Turi

en: Does not contain
lt: Nesudaro/neturi

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Is not equal to
lt: Yra nelygus

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Normal
lt: Normalus

en: General
lt: Bendras

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Color
lt: Spalva

en: reset
lt: atstatyti

en: Case
lt: Užduotis

en: Expose
lt: Eksponuoti

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Regular expression
lt: Reguliari išraiška

en: Refine
lt: Patikslinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Query
lt: Užklausa

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: any
lt: visi

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: !date by !username
lt: !date !username

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Revision
lt: Versija

en: current revision
lt: dabartinė versija

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Installed
lt: Įdiegta

en: %title has been deleted.
lt: %title papašalintas.

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Show only items where
lt: Rodyti tik elementus kur

en: contains
lt: turi

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name

en: Compare revisions
lt: Palyginti versijas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Character limit
lt: Simbolių limitas

en: filter
lt: filtras

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Compare
lt: Palyginti

en: Revert to earlier revision
lt: Atstatyti į ankstesnę versiją.

en: -1 (Unlimited)
lt: -1 (Neribota)

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
lt: Padidinkite atminties limitą redaguodami memory_limit parametrą %configuration-file ir kai perkrausite jūsų web serverį (arba susisiekite su sitemos administratoriumi ar hostingo tiekėju dėl pagalbos)

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
lt: Susisiekite su sitemos administratoriumi ar hostingo tiekėju dėl PHP atminties padidinimo.

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: and where %property is %value
lt: ir čia %property yra %value

en: where %property is %value
lt: čia %property yra %value

en: and where
lt: ir čia

en: Autocomplete popup
lt: Autoužbaigimo popupas

en: Searching for matches...
lt: Ieškoma atitikmenų...

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
lt: Alfabetinis
