OSF for Drupal (7.x-3.2) - en to se translation catalogue (19 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: empty
se: guoros

en: Create @name
se: Ásat @name

en: not empty
se: Ii guoros

en: filter
se: sirre
