OSF for Drupal (7.x-3.2) - en to ug translation catalogue (41 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: title
ug: ماۋزۇ

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Color
ug: رەڭ

en: Uncategorized
ug: ئۇنىۋېرسال

en: Refine
ug: تەپسىلاتى

en: Undo
ug: يېنىۋېلىش

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: any
ug: ھەرقانداق

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Your settings have been saved.
ug: تەڭشەشلىرىڭىز ساقلاندى.

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Show only items where
ug: پەقەت تۆۋەندىكى شەرتكە ئۇيغۇن مەزمۇنلارنى كۆرسىتىش:

en: Upper case
ug: چوڭ ھەرىپ

en: Lower case
ug: كىچىك ھەرىپ

en: filter
ug: سۈزۈش

en: - All -
ug: ھەممىسى
