OSF for Drupal (7.x-3.3) - en to bo translation catalogue (139 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: remove
bo: སྤོ་འབུད།

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: search
bo: འཚོལ་བཤེར

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: type
bo: རིགས

en: action
bo: བྱ་འགུལ

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Does not contain
bo: ཚུད་མེད་པ

en: Is equal to
bo: དེ་དང་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Is not equal to
bo: དེ་དང་འདྲ་མཉམ་མིན་པ

en: Overridden
bo: བརྗེས་ཚར་བ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Caching
bo: བར་གསོག་བྱེད་པ

en: OR
bo: ཡང་ན

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Case
bo: གནས་ཚུལ

en: Uncategorized
bo: རིགས་དབྱེ་མེད་པ

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Refine
bo: ལེགས་སྒྲིག

en: Undo
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: AND
bo: དང་།

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: any
bo: གང་རུང

en: Revisions for %title
bo: %title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: !date by !username
bo: !date དང་!username་ནས

en: revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: current revision
bo: ད་ཡོད་ཀྱི་བསྒྱུར་བཅོས

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Your settings have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: @type: deleted %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་སུབ་ཟིན།

en: Revision of %title from %date
bo: ཚེས་གྲངས་%date་ཐོག་%title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་%revision-date་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་ལ་ཕྱིར་སློག་བྱེད་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bo: %revision-date་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་དེ་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Show only items where
bo: གཤམ་གྱི་ཆ་རྐྱེན་དང་མཐུན་པའི་དོན་ཚན་ཁོ་ན་མངོན་པ།

en: empty
bo: སྟོང་བ

en: contains
bo: ཚུད་པ

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Create @name
bo: @name་ཞིག་གསར་བཟོ་བྱེད་པ

en: Debugging
bo: གནོད་སྐྱོན་སེལ་བ

en: Translations of %title
bo: %title་ཡི་ཡིག་སྒྱུར

en: Starts with
bo: འགོ་རྩོམ་བྱེད

en: Bundles
bo: སྡེབ

en: Is empty (NULL)
bo: སྟོང་བ་ཡིན་པ༼NULL༽

en: not empty
bo: སྟོང་བ་མིན་པ

en: Ends with
bo: མཇུག་རྫོགས་བྱེད་

en: Capitalize first letter
bo: ཡི་གེ་དང་པོ་ཆེ་འབྲི་བྱེད་པ

en: Do not display items with no value in summary
bo: ཐོབ་གྲངས་མེད་པའི་ནང་ཚན་དག་མཇུག་སྡོམ་དུ་སྟོན་མི་དགོས

en: Invalid input
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་ནང་འཇུག

en: Glossary mode
bo: ཐ་སྙད་རེའུ་མིག་གི་རྣམ་པ

en: Character limit
bo: ཡིག་འབྲུའི་ཚོད་འཛིན

en: No transform
bo: འགྱུར་ལྡོག་མེད

en: Upper case
bo: ཆེ་འབྲི

en: Lower case
bo: ཆུང་འབྲི

en: Capitalize each word
bo: ཡི་གེ་ཡོད་ཚད་ཆེ་འབྲི་བྱེད་པ

en: Case in path
bo: སྦྲེལ་ལམ་ནང་གི་བྲིས་ཆེ་ཆུང

en: Transform spaces to dashes in URL
bo: URL ཁྲོད་ཀྱི་སྟོང་ཆ་དག་འཕྲེད་ཐིག་ལ་སྒྱུར་བ

en: exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ

en: Contains any word
bo: ཚིག་འབྲུ་གང་རུང་ཞིག་ཚུད་ཡོད་པ

en: has word
bo: ཚིག་འབྲུ་ཡོད་པ

en: Contains all words
bo: ཚིག་འབྲུ་ཡོངས་ཚུད་ཡོད་པ

en: has all
bo: ཡོད་ཚད་ཚུད་ཡོད

en: begins
bo: འགོ་རྩོམ་པ

en: ends
bo: མཇུག་རྫོགས

en: filter
bo: འཚག་རྒྱག་བྱེད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
bo: དྲ་ངོས་རེ་ལ་མངོན་པའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས། 0་འཇུག་ན་ཚོད་འཛིན་མེད།

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Allow multiple values
bo: ཐོབ་གྲངས་མང་པོ་སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Revert to earlier revision
bo: སྔོན་གྱི་པར་གཞི་ལ་ཕྱིར་སློག་བྱེད་པ

en: -1 (Unlimited)
bo: -1༼ཚད་འཛིན་བྱས་མེད༽

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
bo: ཡིག་ཆ་%configuration-file་ནང་གི་memory_limit ཞེས་པ་བསྒྱུར་ནས་ནང་གསོག་ཚོད་འཛིན་མཐོ་རུ་གཏོང་བ་དང་། དེ་ནས་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཞབས་ཞ་བ་འགོ་བསྐྱར་འཛུགས་བྱེད་དགོས༼ཡང་ན་ཁྱེད་ཀྱི་མ་ལག་དོ་དམ་པ་དང་དྲ་གནས་མཁོ་འདོན་མཁན་ལ་འབྲེལ་བ་བྱོས༽

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
bo: ཁྱེད་རང་གི་མ་ལག་དོ་དམ་པ་དང་ཡང་ན་དྲ་གནས་མཁོ་སྤྲོད་མཁན་ལ་འབྲེལ་བ་བྱས་ནས་PHP ནང་གསོག་ཚོད་འཛིན་མཐོ་རུ་གཏོང་བ།

en: Hide if empty
bo: སྟོང་བ་ཡིན་ན་གབ་པ

en: Does not start with
bo: འགོ་འཛུགས་བྱེད་འདི་མིན་པ།

en: Does not end with
bo: མཇུག་རྫོགས་བྱེད་འདི་མིན་པ།

en: Length is shorter than
bo: རིང་ཚད་དེ་ལས་ཐུང་བ

en: shorter than
bo: དེ་ལས་ཐུང་བ

en: Length is longer than
bo: རིང་ཚད་དེ་ལས་རིང་བ

en: longer than
bo: དེ་ལས་རིང་བ

en: The field %label cannot be added because it is locked.
bo: གནས་ཁོངས་%label་ཁ་སྣོན་བྱེད་མི་ཐུབ་པ་དང་། རྒྱུ་མཚན་ནི་དེར་ཟྭ་བརྒྱབ་འདུག

en: There was a problem creating field instance %label: @message.
bo: གནས་ཁོངས་%label་གསར་སྐྲུན་བྱེད་སྐབས་སུ་གནད་དོན་ཞིག་འདུག @message

en: Is not empty (NOT NULL)
bo: སྟོང་བ་མིན་པ༼NOT NULL༽

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: and where %property is %value
bo: མ་ཚད་%property་ནི་%value་ཡིན་པ

en: where %property is %value
bo: %property ་ནི་%value་ཡིན་པ

en: and where
bo: ད་དུང་

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
bo: གལ་སྲིད་བདམས་ཚེ། སྤྱོད་མཁན་གྱིས་རྣམ་པ་འདིའི་ནང་དུ་1+2+3༼OR ལ་༽ ཡང་ན་༼AND ལ༽1,2,3 ཐོབ་གྲངས་དུ་མ་འཇུག་ཆོག

en: If selected, multiple instances of this filter can work together, as though multiple values were supplied to the same filter. This setting is not compatible with the "Reduce duplicates" setting.
bo: གལ་སྲིད་བདམས་ཚེ། ཚགས་རྒྱག་བྱེད་འདིའི་དཔེ་མཚོན་དུ་མ་མཉམ་དུ་སྤྱོད་ཐུབ། དེ་ནི་ཐོབ་གྲངས་མང་པོ་ཞིག་ཚགས་རྒྱག་བྱེད་གཅིག་ལ་མཁོ་སྤྲོད་བྱས་པ་དང་མཚུངས། སྒྲིག་འགོད་འདི་དང་བསྐྱར་ཟློས་ཉུང་དུ་གཏོང་ཞེས་པའི་སྒྲིག་འགོད་དང་མཐུན་སྦྱོར་མ་རེད།

en: Glossary mode applies a limit to the number of characters used in the filter value, which allows the summary view to act as a glossary.
bo: མིང་མཛོད་རྣམ་པ་ཡིས་ཚགས་རྒྱག་གི་ཐོབ་གྲངས་ནང་དུ་སྤྱོད་པའི་ཡིག་འབྲུའི་གྲངས་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱེད་པ། དེས་མཇུག་སྡོམ་མཐོང་རིས་དེ་མིང་མཛོད་ལྟར་ནུས་པ་སླེབ་ཐུབ།

en: How many characters of the filter value to filter against. If set to 1, all fields starting with the first letter in the filter value would be matched.
bo: ཚགས་རྒྱག་ཡིག་འབྲུ་ག་ཚོད་ཅིག་ཚགས་རྒྱག་དགོས། གལ་སྲིད་1 ལ་བསྒྲིག་ན། གནས་ཁོངས་ཡོངས་དང་ཚགས་རྒྱག་ཐོབ་གྲངས་ནང་གི་ཡི་གེ་དང་པོ་ནས་འགོ་བཙུགས་ནས་ཆ་སྒྲིག་པ།

en: Content ID from URL
bo: URL་ནང་གི་ནང་དོན་ཨང་རྟགས

en: Allow multiple filter values to work together
bo: ཚགས་རྒྱག་བྱེད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས་དུ་མ་མཉམ་དུ་སྤྱོད་དུ་འཇུག་པ

en: There was a problem creating field %label: !message
bo: གནས་ཁོངས་%label་གསར་སྐྲུན་བྱེད་པར་གནད་དོན་ཞིག་འདུག !message

en: grouped
bo: ཚོ་ཁག་བཟོས་ཟིན
