OSF for Drupal (7.x-3.3) - en to eo translation catalogue (70 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: search
eo: serĉu

en: ID
eo: Identigilo

en: type
eo: tipo

en: action
eo: ago

en: Error
eo: Eraro

en: Create
eo: Kreu

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Caching
eo: Kaŝmemorigado

en: Color
eo: Koloro

en: reset
eo: restarigi

en: Refine
eo: Rafinu

en: Undo
eo: Malfaru

en: Revert
eo: Malfari

en: any
eo: iu ajn

en: Revisions for %title
eo: Revizioj por %title

en: !date by !username
eo: !date de !username

en: revert
eo: malfari

en: Revision
eo: Revizio

en: current revision
eo: aktuala revizio

en: Permissions
eo: Permesoj

en: %title has been deleted.
eo: %title estas forigita.

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.

en: Revision of %title from %date
eo: Revizio pri %title de %date

en: Apply
eo: Apliku

en: Unpublish
eo: Malpublikigu

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas malfari al la revizio je %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi la revizion je %revision-date?

en: Show only items where
eo: Montru nur erojn kie

en: Translate
eo: Traduku

en: Create @name
eo: Verku @name

en: Translations of %title
eo: Tradukoj de %title

en: filter
eo: filtro

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Revert to earlier revision
eo: Vi provis malfari al pli frua revizio.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
eo: Pligrandigu la memorlimon per redakto de la parametro de memory_limit enla dosiero %configuration-file kaj tiam restartigu vian retservilon (aŭ kontaktuvian sistemadministranton aŭ gastiganton por helpo).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
eo: Kontaktu vian sistemadministranton aŭ gastiganton por helpo kun la pliigode via PHP-memorlimo.

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
