OSF for Drupal (7.x-3.3) - en to eu translation catalogue (93 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Development
eu: Garapena

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: remove
eu: ezabatu

en: View
eu: Bista

en: search
eu: bilaketa

en: ID
eu: IDa

en: type
eu: mota

en: action
eu: ekintza

en: Error
eu: Errorea

en: Create
eu: Sortu

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Contains
eu: Edukia

en: Does not contain
eu: Ez dauka

en: Is equal to
eu: Honen berdina

en: Is not equal to
eu: Honen ezberdina

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: Normal
eu: Arrunta

en: Caching
eu: Cache-a

en: OR
eu: EDO

en: General
eu: Orokorra

en: Color
eu: Kolore

en: reset
eu: garbitu

en: Clear
eu: Garbitu

en: Refine
eu: Findu

en: Undo
eu: Desegin

en: Query
eu: Kontsulta

en: AND
eu: ETA

en: any
eu: edozein

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: !date by !username
eu: !username erabiltzaileak !date datan

en: revert
eu: leheneratu

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: current revision
eu: Uneko berrikuspena

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Your settings have been saved.
eu: Zure ezarpenak gordetu dira.

en: Installed
eu: Instalatuta

en: %title has been deleted.
eu: %title ezabatu da.

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.

en: Apply
eu: Ezarri

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: Available
eu: Gaituta

en: Show only items where
eu: Erakutsi soilik elementuak non

en: empty
eu: hutsik

en: contains
eu: dauka

en: Translate
eu: Itzuli

en: Create @name
eu: Sortu @name

en: Translations of %title
eu: %title-ren itzulpenak

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin

en: Is empty (NULL)
eu: Hutsik dago (NULL)

en: not empty
eu: ez hutsik

en: exposed
eu: agerian jarri

en: has word
eu: hitza du

en: begins
eu: hasten da

en: filter
eu: iragazi

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: -1 (Unlimited)
eu: -1 (mugarik gabe)

en: Hide if empty
eu: Ezkutatu hutsik badago

en: Is not empty (NOT NULL)
eu: Ez dago hutsik (NOT NULL)

en: Searching for matches...
eu: Emaitzak bilatzen...
