OSF for Drupal (7.x-3.3) - en to gl translation catalogue (145 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: remove
gl: borrar

en: View
gl: Ver

en: search
gl: busca

en: type
gl: tipo

en: action
gl: acción

en: Error
gl: Erro

en: Create
gl: Crear

en: Filter
gl: Filtro

en: Revisions
gl: Revisión

en: Contains
gl: Contén

en: Does not contain
gl: Non contén

en: Is equal to
gl: É igual a

en: Is not equal to
gl: É diferente de

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: Caching
gl: Caché

en: OR
gl: OU

en: General
gl: Xeral

en: Color
gl: Cor

en: reset
gl: restablecer

en: Case
gl: Maiúsculas

en: Expose
gl: Expoñer

en: Uncategorized
gl: Sen categorizar

en: Plain
gl: Simple

en: Regular expression
gl: Expresión regular

en: Clear
gl: Limpar

en: Refine
gl: Refinar

en: Undo
gl: Desfacer

en: Query
gl: Consulta

en: AND
gl: E

en: Revert
gl: Volver

en: any
gl: calquera

en: Reference
gl: Referencia

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: !date by !username
gl: !date por !username

en: revert
gl: volver

en: Revision
gl: Revisión

en: current revision
gl: revisión actual

en: Missing
gl: Perdido

en: Permissions
gl: Permisos

en: Your settings have been saved.
gl: Os axustes foron gardados.

en: Installed
gl: Instalado

en: Theming
gl: Tematización

en: %title has been deleted.
gl: Borrouse %title.

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Apply
gl: Aplicar

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer volver á revisión de %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: Available
gl: Dispoñible

en: Show only items where
gl: Amosar só os elementos nos que

en: empty
gl: baleiro

en: contains
gl: contén

en: Translate
gl: Traducir

en: Create @name
gl: Crear @name

en: Debugging
gl: Depuración

en: Translations of %title
gl: Traduccións de %title

en: Starts with
gl: Comeza con

en: Is empty (NULL)
gl: Está baleiro (NULL)

en: not empty
gl: non baleiro

en: Ends with
gl: Remata en

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: Capitalize first letter
gl: A primeira letra en maiúsculas

en: Do not display items with no value in summary
gl: Non amosar elementos sen valor no sumario

en: Invalid input
gl: Entrada non válida

en: Glossary mode
gl: Modo glosario

en: Character limit
gl: Límite de caracteres

en: No transform
gl: Non transformar

en: Upper case
gl: Maiúsculas

en: Lower case
gl: Minúsculas

en: Capitalize each word
gl: Poñer en maiúsculas en cada palabra

en: Case in path
gl: Maiúsculas/Minúsculas na ruta

en: Transform spaces to dashes in URL
gl: Transformar os espazos en barras na URL

en: exposed
gl: exposto

en: Contains any word
gl: Que conteña calqueira das palabras

en: has word
gl: ten palabra

en: Contains all words
gl: Contén todas as palabras

en: has all
gl: ten todas

en: begins
gl: comeza

en: ends
gl: remata

en: filter
gl: filtro

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
gl: O número de elementos a amosar por páxina. Poña "0" para sen límite.

en: - All -
gl: - Todo -

en: Allow multiple values
gl: Permitir múltiples valores

en: Revert to earlier revision
gl: Volver á revisión anterior

en: -1 (Unlimited)
gl: -1 (Ilimitado)

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
gl: Aumenta o límite de memoria editando o parámetro memory_limit no ficheiro %configuration-file e despois reinicia o teu servidor web (or ponte en contacto co teu administrador de sistemas ou co teu proveedor de hosting para obter asistencia).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
gl: Contacta co teu administrador de sistemas ou proveedor de hosting para poder incrementar o límite de memoria do PHP.,

en: Configured
gl: Configurado

en: Hide if empty
gl: Ocultar si está baleiro

en: Does not start with
gl: Non comeza con

en: not_begins
gl: non finaliza

en: Does not end with
gl: Non finaliza con

en: Length is shorter than
gl: A lonxitude é inferior a

en: shorter than
gl: menor que

en: Length is longer than
gl: A lonxitude é superior a

en: longer than
gl: maior que

en: The field %label cannot be added because it is locked.
gl: O campo %label non se pode engadir porque está bloqueado.

en: There was a problem creating field instance %label: @message.
gl: Houbo un problema o crear a instancia do campo %label: @message.

en: Is not empty (NOT NULL)
gl: Non está baleiro (NOT NULL)

en: View mode
gl: Modo de vista

en: and where %property is %value
gl: e onde %property é %value

en: where %property is %value
gl: onde %property é %value

en: and where
gl: e onde

en: Autocomplete popup
gl: Popup con autocompletado

en: Searching for matches...
gl: Buscando coincidencias...

en: Glossary mode applies a limit to the number of characters used in the filter value, which allows the summary view to act as a glossary.
gl: O modo glosario aplica un límite o número de caracteres utilizados no valor do filtro, o cal permite ca vista de resumo funcione como un glosario.

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
gl: Alfabético
    en contexto: Orden

en: Content ID from URL
gl: ID do contido desde a URL

en: There was a problem creating field %label: !message
gl: Houbo un problema creando o campo %label: !message
