OSF for Drupal (7.x-3.3) - en to ka translation catalogue (51 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: type
ka: ტიპი

en: action
ka: ოპერაცია

en: Error
ka: შეცდომა

en: Create
ka: შექმნა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Contains
ka: შეიცავს

en: Does not contain
ka: არ შეიცავს

en: Is equal to
ka: უდრის

en: Is not equal to
ka: არ უდრის

en: OR
ka: ან

en: General
ka: ზოგადი

en: Color
ka: ფერი

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: any
ka: ნებისმიერი

en: !date by !username
ka: !date ავტორი !username

en: revert
ka: დაბრუნება

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Your settings have been saved.
ka: თქვენი პარამეტრები შენახულია.

en: empty
ka: ცარიელი

en: Translate
ka: თარგმნა

en: - All -
ka: - ყველა -
