OSF for Drupal (7.x-3.3) - en to mk translation catalogue (16 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Remove
mk: Одстрани

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Help
mk: Помош

en: Add
mk: Додај

en: search
mk: барање

en: empty
mk: празно

en: filter
mk: филтер

en: - All -
mk: - Сите -

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
mk: Текстуално
