OSF for Drupal (7.x-3.3) - en to mn translation catalogue (46 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: remove
mn: устгах

en: View
mn: Харах

en: search
mn: хайх

en: type
mn: төрөл

en: action
mn: үйлдэл

en: Error
mn: Алдаа

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Color
mn: Өнгө

en: Refine
mn: Сайжруулах

en: Undo
mn: Үйлдэл буцах

en: Revert
mn: Буцаах

en: revert
mn: буцаах

en: Translate
mn: Орчуулах

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
mn: Санах ойн хязгаарыг нэмэгдүүлэхийн тулд %configuration-file файл дахь memory_limit өгөгдөхүүнийг өөрчлөөд вэбийн үйлчлэгч програмаа дахин ачааллана уу (эсвэл тооцоолуурын удирдагч юмуу байршуулах үйлчилгээний нийлүүлэгчтэйгээ холбоо барин тусламж авна уу).
