OSF for Drupal (7.x-3.3) - en to ne translation catalogue (51 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Development
ne: विकास

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: search
ne: खोज

en: type
ne: प्रकार

en: action
ne: कार्य

en: Error
ne: त्रुटि

en: Create
ne: सिर्जना

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Contains
ne: समावेश

en: Normal
ne: साधारण

en: Color
ne: रंग

en: reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Clear
ne: सफा

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: Revision
ne: संशोधन

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Translate
ne: अनुवाद

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
