OSF for Drupal (7.x-3.3) - en to sk translation catalogue (138 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Development
sk: Vývoj

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: remove
sk: odstrániť

en: View
sk: Zobraziť

en: search
sk: vyhľadávanie

en: type
sk: typ

en: action
sk: akcia

en: Error
sk: Chyba

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Revisions
sk: Revízie

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Does not contain
sk: Neobsahuje

en: Is equal to
sk: Je zhodné s

en: Is not equal to
sk: Nie je zhodné s

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Normal
sk: Normálny

en: Caching
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: OR
sk: ALEBO

en: General
sk: Všeobecné

en: Color
sk: Farba

en: reset
sk: resetovať

en: Expose
sk: Ukázať

en: Uncategorized
sk: Nezoradený

en: Plain
sk: Jednoduchý

en: Regular expression
sk: Regulárny výraz

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Refine
sk: Obmedziť

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: Query
sk: Dotaz

en: AND
sk: A

en: Revert
sk: Vrátiť

en: any
sk: ľubovoľne

en: Reference
sk: Referencia

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: !date by !username
sk: !date od !username

en: revert
sk: vrátiť

en: Revision
sk: Revízia

en: current revision
sk: aktuálna revízia

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Your settings have been saved.
sk: Vaše nastavenia boli uložené.

en: Installed
sk: Inštalované

en: Availability
sk: Dostupnosť

en: %title has been deleted.
sk: Uzol %title bol odstránený.

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Apply
sk: Použiť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: Available
sk: Dostupné

en: Show only items where
sk: Zobraziť iba položky kde

en: empty
sk: prázdne

en: contains
sk: obsahuje

en: Translate
sk: Preložiť

en: Create @name
sk: Vytvoriť @name

en: Compare revisions
sk: Porovnať verzie

en: Delete revision
sk: Zmazať revíziu

en: Translations of %title
sk: Preklad %title

en: Starts with
sk: Začína s

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Is empty (NULL)
sk: Je prázdne (NULL)

en: not empty
sk: nie je prázdne

en: Ends with
sk: Končí s

en: Capitalize first letter
sk: Prvé písmeno veľké

en: Do not display items with no value in summary
sk: Nezobrazovať položky so žiadnou výsledkovou hodnotou

en: Invalid input
sk: Nesprávny vstup

en: Character limit
sk: Limit znakov

en: No transform
sk: Žiadna zmena

en: Upper case
sk: Veľké písmená

en: Lower case
sk: Malé písmená

en: Capitalize each word
sk: Veľké písmená na začiatku každého slova

en: Case in path
sk: Veľkosť písmen v ceste

en: Transform spaces to dashes in URL
sk: V URL zmeniť medzery na pomlčky

en: exposed
sk: odkrytý

en: Contains any word
sk: Obsahuje akékoľvek slovo

en: has word
sk: obsahuje slovo

en: Contains all words
sk: Obsahuje všetky slová

en: has all
sk: má všetko

en: begins
sk: začína

en: ends
sk: končí

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
sk: Počet položiek zobrazených na stránku. Zadajte 0 pre žiadne obmedzenia.

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Revert to earlier revision
sk: Vrátiť sa k predchádzajúcej revízii

en: -1 (Unlimited)
sk: -1 (neobmedzene)

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
sk: Zvýšte limit pamäte pre PHP zmenou parametra memory_limit v konfiguračnom súbore %configuration-file a potom reštartujte webový server (alebo kontaktujte vášho poskytovateľa webhostingu).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
sk: Kontaktujte správcu vášho hostingu aby vám zvýšil limit pamäte pre PHP.

en: Literal
sk: Doslovné

en: Does not start with
sk: Nezačína s

en: not_begins
sk: nezačína

en: Does not end with
sk: Nekončí s

en: not_ends
sk: nekončí

en: Length is shorter than
sk: Dĺžka je kratšia ako

en: shorter than
sk: kratšie ako

en: Length is longer than
sk: Dĺžka je väčšia ako

en: longer than
sk: dlhšie ako

en: The field %label cannot be added because it is locked.
sk: Pole %label nemôže byť pridané pretože je zamknuté.

en: There was a problem creating field instance %label: @message.
sk: Vyskytol sa problém počas vytvárania inštancie poľa %label: @message.

en: Is not empty (NOT NULL)
sk: Nie je prázdne (NOT NULL)

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: and where %property is %value
sk: a kde %property je %value

en: where %property is %value
sk: kde %property je %value

en: and where
sk: a kde

en: Autocomplete popup
sk: Pole s automatickým doplňovaním

en: Searching for matches...
sk: Hľadajú sa zhody...

en: Content ID from URL
sk: ID obsahu z URL
