OSF for Drupal (7.x-3.4) - en to ht translation catalogue (16 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: Filter
ht: Filtre

en: Apply
ht: Aplike

en: Unpublish
ht: Depibliye

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -
