OSF for Drupal (7.x-3.4) - en to af translation catalogue (60 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: search
af: soek

en: type
af: tipe

en: action
af: aksie

en: Error
af: Fout

en: Create
af: Skep

en: Filter
af: Filtreer

en: Revisions
af: Weergawes

en: Overridden
af: Oorheers

en: Normal
af: Normaal

en: Color
af: Kleur

en: reset
af: herstel

en: Refine
af: Verfyn

en: Undo
af: Maak ongedaan

en: Revert
af: Rol terug

en: !date by !username
af: !date deur !username

en: revert
af: rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: current revision
af: huidige weergawe

en: Permissions
af: Regte

en: Apply
af: Pas toe

en: Show only items where
af: Vertoon slegs items waar

en: Translate
af: Vertaal

en: Create @name
af: Skep @name

en: Translations of %title
af: Vertalings vir %title

en: filter
af: filtreer

en: - All -
af: - Alle -

en: -1 (Unlimited)
af: -1 (Onbeperk)
