OSF for Drupal (7.x-3.4) - en to hr translation catalogue (90 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Development
hr: Razvoj

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: search
hr: pretraga

en: type
hr: vrsta

en: action
hr: akcija

en: Error
hr: Greška

en: Create
hr: Stvori

en: Filter
hr: Pročisti

en: Revisions
hr: Revizije

en: Contains
hr: Sadrži

en: Is equal to
hr: je jednako

en: Is not equal to
hr: nije jednako

en: Overridden
hr: Premošteno

en: Normal
hr: Normalno

en: Caching
hr: Priručna memorija

en: OR
hr: ILI

en: General
hr: Općenito

en: Color
hr: Boja

en: reset
hr: poništi

en: Expose
hr: Izloži

en: Uncategorized
hr: Nekatekorizirano

en: Plain
hr: Obični

en: Clear
hr: Očisti

en: Refine
hr: Pročisti

en: Undo
hr: Poništi

en: Revert
hr: Vrati

en: any
hr: bilo koji

en: Revisions for %title
hr: Revizija za %title

en: !date by !username
hr: !date - !username

en: revert
hr: vrati

en: Revision
hr: Revizija

en: current revision
hr: trenutna revizija

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Your settings have been saved.
hr: Vaše su postavke spremljene

en: Installed
hr: Instaliran

en: @type: deleted %title.
hr: @type: uklonjen %title.

en: Revision of %title from %date
hr: Revizija %title od %date

en: Apply
hr: Primjeni

en: Unpublish
hr: Prekini objavu

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja vratiti reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja ukloniti reviziju od %revision-date?

en: Show only items where
hr: Pokaži samo stavke gdje

en: Translate
hr: Prevedi

en: Create @name
hr: Stvori @name

en: Translations of %title
hr: Prijevodi za %title

en: filter
hr: pročisti

en: Revert to earlier revision
hr: Vraća na raniju reviziju

en: -1 (Unlimited)
hr: -1 (Bez ograničenja)

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
hr: Povećajte memorijsko ograničenje tako što ćete promijeniti memory_limit parametar u datoteci %configuration-file i onda ponovo pokrenite vaš web server (ili kontaktirajte administratora Vašeg sustava administratora ili pružatelja usluge za pomoć).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
hr: Kontaktirajte administratora vašeg sustava  ili davatelja usluge oko povećanja PHP memorijskog ograničenja.

en: The field %label cannot be added because it is locked.
hr: Polje %label nije moglo biti dodano jer je zaključano.

en: There was a problem creating field instance %label: @message.
hr: Došlo je do problema tijekom stvaranja pojavnosti polja %label: @message.

en: and where %property is %value
hr: i gdje %property je %value

en: where %property is %value
hr: gdje %property je %value

en: and where
hr: i gdje

en: Autocomplete popup
hr: Iskočnik samodovršetka

en: Searching for matches...
hr: Tražim...

en: There was a problem creating field %label: !message
hr: Došlo je do problema pri stvaranju polja %label: !message
