OSF for Drupal (7.x-3.0) - en to lv translation catalogue (116 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: title
lv: virsraksts

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Add
lv: Pievienot

en: remove
lv: izņemt

en: View
lv: Skatīt

en: search
lv: meklēt

en: type
lv: veids

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Contains
lv: Satur

en: Does not contain
lv: Nesatur

en: Is equal to
lv: Ir vienāds ar

en: Is not equal to
lv: Nav vienāds ar

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Normal
lv: Normāls

en: OR
lv: VAI

en: General
lv: Galvenie

en: Basic
lv: Pamata

en: Color
lv: Krāsa

en: reset
lv: atlikt atpakaļ

en: Case
lv: Lieta

en: Expose
lv: Eksponēt

en: Uncategorized
lv: Nekategorizēts

en: Regular expression
lv: Regulārā izteiksme

en: Refine
lv: Pielabot

en: Undo
lv: Atcelt

en: Query
lv: Vaicājums

en: AND
lv: UN

en: Revert
lv: Atgriezt

en: any
lv: jebkurš

en: Reference
lv: Atsauce

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: !date by !username
lv: !username !date

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Revision
lv: Revīzija

en: current revision
lv: aktīvā revīzija

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti.

en: Installed
lv: Instalēts

en: %title has been deleted.
lv: Ieraksts '%title' izdzēsts.

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Available
lv: Pieejams

en: Show only items where
lv: Rādīt tikai vienumus, kuriem

en: empty
lv: tukšs

en: contains
lv: satur

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: Debugging
lv: Atkļūdošana

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Is empty (NULL)
lv: Tukšs (NULL)

en: not empty
lv: nav tukšs

en: Ends with
lv: Beidzas ar

en: Capitalize first letter
lv: Pārveidot pirmo burtu par lielo

en: Application ID
lv: Lietojumprogrammas ID

en: Do not display items with no value in summary
lv: Neattēlot kopsavilkumā ierakstus bez vērtības

en: Invalid input
lv: Nekorekta vērtība

en: Glossary mode
lv: Šķirkļa režīms

en: Character limit
lv: Rakstzīmju ierobežojums

en: No transform
lv: Bez pārveidošanas

en: Upper case
lv: Lielie burti

en: Lower case
lv: Mazie burti

en: Capitalize each word
lv: Katrs vārds sākas ar lielo burtu

en: Case in path
lv: Lielie/mazie burti ceļā

en: Transform spaces to dashes in URL
lv: Pārveidot adresē atstarpes par domuzīmēm

en: exposed
lv: eksponēts

en: Contains any word
lv: Satur jebkuru norādīto vārdu

en: has word
lv: satur norādīto vārdu

en: Contains all words
lv: Satur visus norādītos vārdus

en: has all
lv: ir viss

en: begins
lv: sākas

en: ends
lv: beidzas

en: filter
lv: filtrs

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Configured
lv: Konfigurēts

en: Hide if empty
lv: Paslēpt ja tukšs

en: Does not start with
lv: Nesākas ar

en: Does not end with
lv: Nebeidzas ar

en: Length is shorter than
lv: Garums ir mazāks kā

en: shorter than
lv: īsāks kā

en: Length is longer than
lv: Garums ir lielāks par

en: longer than
lv: garāks kā

en: Is not empty (NOT NULL)
lv: Nav tukšs (NAV NULL)

en: View mode
lv: Skata režīms

en: and where %property is %value
lv: un kur %property ir %value

en: where %property is %value
lv: kur %property ir %value

en: and where
lv: un kur

en: Searching for matches...
lv: Meklēt vienādus...

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
lv: Ja ieslēgts, lietotājs var ievadīt vairākas vērtības sekojošā formā: 1+2+3 (priekš "OR") vai 1,2,3 ("AND") nosacījumu izveidei

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
lv: Alfabētiski
    Kontekstā: Kārtošanas secība
