OSF for Drupal (7.x-3.0) - en to mg translation catalogue (14 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: type
mg: karazana

en: Filter
mg: Sivana

en: any
mg: izy rehetra

en: Show only items where
mg: Lisitry ireo lahatsoratra izay manaraka ireto fehi-petra ireto
