OSF for Drupal (7.x-3.3) - en to nl translation catalogue (159 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Update
nl: Bijwerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: remove
nl: verwijderen

en: View
nl: Weergeven

en: search
nl: zoeken

en: Number of items
nl: Aantal items

en: action
nl: actie

en: Error
nl: Fout

en: Create
nl: Aanmaken

en: Revisions
nl: Revisies

en: Contains
nl: Bevat

en: Does not contain
nl: Bevat niet

en: Is equal to
nl: Is gelijk aan

en: Is not equal to
nl: Is niet gelijk aan

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Normal
nl: Normaal

en: OR
nl: OF

en: General
nl: Algemeen

en: Color
nl: Kleur

en: Case
nl: Hoofdlettergebruik

en: Expose
nl: Geef weer voor bezoekers

en: Uncategorized
nl: Zonder categorie

en: Plain
nl: Plat

en: Regular expression
nl: Reguliere expressie

en: Clear
nl: Wissen

en: Refine
nl: Verfijnen

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: AND
nl: EN

en: Revert
nl: Terugzetten

en: any
nl: elke

en: Reference
nl: Referentie

en: Revisions for %title
nl: Revisies van %title

en: !date by !username
nl: !date door !username

en: revert
nl: terugzetten

en: Revision
nl: Revisie

en: current revision
nl: huidige revisie

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Your settings have been saved.
nl: Uw instellingen zijn opgeslagen.

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Availability
nl: Beschikbaarheid

en: Theming
nl: Thema-ontwikkeling

en: %title has been deleted.
nl: %title is verwijderd.

en: @type: deleted %title.
nl: @type: %title verwijderd.

en: Revision of %title from %date
nl: Revisie van %title van %date

en: Apply
nl: Toepassen

en: Unpublish
nl: Depubliceren

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de revisie van %revision-date wil terugzetten?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de revisie van %revision-date wilt verwijderen?

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Show only items where
nl: Laat alleen de items zien waarbij

en: empty
nl: leeg

en: Read
nl: Gelezen

en: contains
nl: bevat

en: Synchronize
nl: Synchroniseren

en: Translate
nl: Vertalen

en: Create @name
nl: @name aanmaken

en: Advanced Search
nl: Uitgebreid zoeken

en: Debugging
nl: Debuggen

en: Compare revisions
nl: Vergelijk revisies

en: Delete revision
nl: Revisie verwijderen

en: Translations of %title
nl: Vertalingen van %title

en: Starts with
nl: Begint met

en: Bundles
nl: Bundels

en: Is empty (NULL)
nl: Is leeg (NULL)

en: not empty
nl: niet leeg

en: Ends with
nl: Eindigt met

en: with
nl: met

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Capitalize first letter
nl: Eerste letter hoofdletter maken

en: Add more
nl: Meer toevoegen

en: Application ID
nl: Applicatie-ID

en: Do not display items with no value in summary
nl: Geef items zonder waarde niet weer in samenvatting

en: Invalid input
nl: Ongeldige invoer

en: Glossary mode
nl: Woordenlijst-modus

en: Character limit
nl: Tekenlimiet

en: No transform
nl: Niet omzetten

en: Upper case
nl: Hoofdletters

en: Lower case
nl: Kleine letters

en: Capitalize each word
nl: Eerste letter van elk woord hoofdletter maken.

en: Case in path
nl: Hoofdlettergebruik in het pad

en: Transform spaces to dashes in URL
nl: Spaties in de URL naar koppeltekens omzetten

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: Contains any word
nl: Bevat een van de woorden

en: has word
nl: bevat het woord

en: Contains all words
nl: Bevat alle woorden

en: has all
nl: bevat alle

en: begins
nl: begint

en: ends
nl: eindigt

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
nl: Het aantal weer te geven items per pagina. Vul 0 in voor een onbeperkt aantal items.

en: - All -
nl: - Alle -

en: Allow multiple values
nl: Meerdere waarden toelaten

en: Compare
nl: Vergelijken

en: Resource
nl: Bron

en: Revert to earlier revision
nl: Vorige revisie terugzetten

en: -1 (Unlimited)
nl: -1 (Onbeperkt)

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
nl: Verhoog de geheugenlimiet door de parameter memory_limit in het bestand %configuration-file aan te passen en vervolgens de webserver opnieuw te starten (of neem voor assistentie contact op met de systeembeheerder of hosting provider).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
nl: Neem contact op met uw systeembeheerder of hostingprovider voor hulp bij het verhogen van de PHP-geheugenlimiet.

en: Configured
nl: Geconfigureerd

en: Hide if empty
nl: Verberg indien leeg

en: Does not start with
nl: Begint niet met

en: not_begins
nl: begint niet

en: Does not end with
nl: Eindigt niet met

en: not_ends
nl: eindigt niet

en: Length is shorter than
nl: De lengte is korter dan

en: shorter than
nl: korter dan

en: Length is longer than
nl: De lengte is langer dan

en: longer than
nl: langer dan

en: The field %label cannot be added because it is locked.
nl: Het veld %label kan niet toegevoegd worden omdat het vergrendeld is.

en: There was a problem creating field instance %label: @message.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het aanmaken van het veld %label: @message

en: Is not empty (NOT NULL)
nl: Is niet leeg (NOT NULL)

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: and where %property is %value
nl: en waarbij %property gelijk is aan %value

en: where %property is %value
nl: waarbij %property gelijk is aan %value

en: and where
nl: en waarbij

en: Autocomplete popup
nl: Popup voor automatisch aanvullen

en: Searching for matches...
nl: Zoeken naar overeenkomsten...

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
nl: Gebruikers kunnen meerdere waarden in de vorm van 1+2+3 (voor OR) of 1,2,3 (voor AND) invullen als dit geselecteerd is.

en: If selected, multiple instances of this filter can work together, as though multiple values were supplied to the same filter. This setting is not compatible with the "Reduce duplicates" setting.
nl: Indien geselecteerd, kunnen meerdere instanties van dit filter samenwerken, waardoor meerdere waarden aangeleverd worden aan het zelfde filter. Deze instelling is niet compatibel met de instelling 'Ontdubbelen'.

en: Glossary mode applies a limit to the number of characters used in the filter value, which allows the summary view to act as a glossary.
nl: De woordenlijstmodus beperkt het aantal tekens in de filterwaarde. Hierdoor kan de samenvattingsweergave als een woordenlijst worden gebruikt.

en: How many characters of the filter value to filter against. If set to 1, all fields starting with the first letter in the filter value would be matched.
nl: Hoeveel tekens van de filterwaarde gebruiken. Bij 1, zullen alle velden die beginnen met de eerste letter van de filterwaarde voldoen aan het filter.

en: When printing the title and summary, how to transform the case of the filter value.
nl: Hoe moeten hoofdletters in de filterwaarde worden omgezet bij weergave van de titel en de samenvatting.

en: When printing url paths, how to transform the case of the filter value. Do not use this unless with Postgres as it uses case sensitive comparisons.
nl: Hoe moeten in het URL-pad de hoofdletters in de filterwaarde worden omgezet. Gebruik dit alleen met Postgres omdat dat gebruik maakt van hoofdlettergevoelige vergelijkingen.

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
nl: Alfabetisch

en: Content ID from URL
nl: Inhoud-ID uit de URL

en: Allow multiple filter values to work together
nl: Meerdere filters toelaten om samen te functioneren.

en: Renders a single entity in a specific view mode (e.g. teaser).
nl: Toont een enkele entiteit in een specifieke weergavemodus (bijvoorbeeld: 'teaser').

en: There was a problem creating field %label: !message
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van veld %label: !message

en: grouped
nl: gegroepeerd

en: Reference type
nl: Referentietype

en: One entity processed. | @count entities processed.
nl[0]: Een entiteit verwerkt.
nl[1]: @count entiteiten verwerkt.
