OSF for Drupal (7.x-3.0) - en to pl translation catalogue (146 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: title
pl: tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Add
pl: Dodaj

en: remove
pl: usuń

en: View
pl: Widok

en: search
pl: szukaj

en: Number of items
pl: Liczba elementów

en: type
pl: typ

en: Filter
pl: Filtr

en: Revisions
pl: Wersje

en: Field value
pl: Wartość pola

en: Contains
pl: Zawiera

en: Does not contain
pl: Nie zawiera

en: Is equal to
pl: Równy

en: Is not equal to
pl: Nie jest równy

en: Overridden
pl: Nadpisany

en: Normal
pl: Zwykły

en: OR
pl: LUB

en: General
pl: Ogólne

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Color
pl: Kolor

en: reset
pl: przywróć

en: Case
pl: Wielkość liter

en: Expose
pl: Udostępniaj

en: Uncategorized
pl: Nieskategoryzowane

en: Regular expression
pl: Wyrażenie regularne

en: Refine
pl: Uwzględnij

en: Undo
pl: Cofnij

en: Query
pl: Zapytanie

en: AND
pl: I

en: Revert
pl: Przywróć

en: any
pl: dowolny

en: Reference
pl: Referencja

en: Revisions for %title
pl: Wersje dla %title

en: !date by !username
pl: !date przez !username

en: revert
pl: przywróć

en: Revision
pl: Wersja

en: current revision
pl: aktualna wersja

en: Missing
pl: Brakujące

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Your settings have been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zachowane.

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: %title has been deleted.
pl: %title został usunięty.

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: Revision of %title from %date
pl: Wersja %title z dnia %date

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno przywrócić wersję z dnia %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno usunąć wersję z dnia %revision-date?

en: Available
pl: Dostępne

en: Show only items where
pl: Pokaż tylko te elementy, których

en: empty
pl: pusty

en: contains
pl: zawiera

en: Create @name
pl: Utwórz @name

en: Debugging
pl: Debugowanie

en: Compare revisions
pl: Porównaj rewizje

en: Starts with
pl: Zaczyna się od

en: Is empty (NULL)
pl: Jest pusty (NULL)

en: not empty
pl: nie pusty

en: Ends with
pl: Kończy się na

en: Capitalize first letter
pl: Każda pierwsza litera wyrazu wielką

en: Add more
pl: Dodaj więcej

en: Application ID
pl: ID aplikacji

en: Do not display items with no value in summary
pl: Nie wyświetlaj pozycji bez wartości w podsumowaniu

en: Invalid input
pl: Nieprawidłowe dane wejściowe

en: Glossary mode
pl: Tryb słownikowy

en: Character limit
pl: Limit znaków

en: No transform
pl: Nie przekształcaj

en: Upper case
pl: Duże litery

en: Lower case
pl: Małe litery

en: Capitalize each word
pl: Każde słowo zaczynaj dużą literą

en: Case in path
pl: Wielkość liter w adresach

en: Transform spaces to dashes in URL
pl: Zamieniaj spacje na myślniki w adresach URL

en: exposed
pl: udostępniony

en: Contains any word
pl: Zawiera którekolwiek ze słów

en: has word
pl: zawiera słowo

en: Contains all words
pl: Zawiera wszystkie słowa

en: has all
pl: zawiera wszystkie

en: begins
pl: zaczyna się od

en: ends
pl: kończy się

en: filter
pl: filtr

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
pl: Liczba elementów wyświetlanych na jednej stronie. Wprowadzenie zera spowoduje zniesienie limitu.

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Allow multiple values
pl: Zezwalaj na wielokrotne wartości

en: Compare
pl: Porównaj

en: Resource
pl: Zasób

en: Revert to earlier revision
pl: Przywróć poprzednią wersję

en: -1 (Unlimited)
pl: -1 (bez ograniczeń)

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
pl: Limit wykorzystania pamięci można zwiększyć edytując parametr memory_limit w pliku %configuration-file, a następnie ponownie uruchamiając serwer internetowy (niezbędnej pomocy powinien udzielić administrator systemu lub dostawca usług hostingowych).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
pl: Pomocy w tej sprawie należy szukać u administratora systemu lub dostawcy usług hostingowych.

en: Configured
pl: Skonfigurowane

en: Block contents
pl: Zawartość bloku

en: Hide if empty
pl: Ukrywaj, gdy puste

en: Does not start with
pl: Nie zaczyna się od

en: not_begins
pl: nie zaczyna się

en: Does not end with
pl: Nie kończy się na

en: not_ends
pl: nie kończy się

en: Length is shorter than
pl: Długość jest mniejsza niż

en: shorter than
pl: krótszy niż

en: Length is longer than
pl: Długość jest większa niż

en: longer than
pl: dłuższy niż

en: The field %label cannot be added because it is locked.
pl: Pole %label nie może być dodane ponieważ jest zablokowane.

en: There was a problem creating field instance %label: @message.
pl: Wystąpił problem w trakcie tworzenia egzemplarza pola %label: @message.

en:  of
pl:  z

en: Is not empty (NOT NULL)
pl: Nie jest pusty (NOT NULL)

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: and where %property is %value
pl: i gdzie %property jest %value

en: where %property is %value
pl: gdzie %property jest %value

en: and where
pl: i gdzie

en: Autocomplete popup
pl: Okienko autouzupełniania

en: Searching for matches...
pl: Wyszukiwanie pasujących...

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
pl: Jeżeli wybrane, użytkownicy mogą podać wiele wartości w formie 1+2+3 (jako LUB) lub 1,2,3 (jako I).

en: If selected, multiple instances of this filter can work together, as though multiple values were supplied to the same filter. This setting is not compatible with the "Reduce duplicates" setting.
pl: Jeżeli wybrane, wielokrotne egzemplarze tego filtra mogą pracować razem tak jakby wielokrotne wartości były dostarczone do tego samego filtra. To ustawienie nie jest kompatybilne z "Redukuj duplikaty".

en: Glossary mode applies a limit to the number of characters used in the filter value, which allows the summary view to act as a glossary.
pl: Tryb słownikowy stosuje limit znaków używanych jako wartość filtra, co pozwala widokowi podsumowania zachowywać się jak słownikowi.

en: How many characters of the filter value to filter against. If set to 1, all fields starting with the first letter in the filter value would be matched.
pl: Ile znaków wartości filtra ma być wykorzystane do filtrowania. Jeżeli będzie ustawione na 1, wszystkie pola zaczynające się od tej pierwszej litery będą wyświetlone.

en: When printing the title and summary, how to transform the case of the filter value.
pl: Jak transformować wielkość liter wartości filtra podczas wyświetlania tytułu i podsumowania.

en: When printing url paths, how to transform the case of the filter value. Do not use this unless with Postgres as it uses case sensitive comparisons.
pl: jak transformować wielkość liter wartości filtra podczas wypisywania ścieżek URL. Tego ustawienia należy używać tylko w przypadku bazy danych Postgres ponieważ wykorzystuje ona porównywanie czułe na wielkość liter.

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
pl: Alfabetycznie w kontekście: Kolejność sortowania

en: Content ID from URL
pl: ID zawartości na podstawie adresu URL

en: Allow multiple filter values to work together
pl: Zezwalaj na jednoczesną współpracę wielu wartości filtrów

en: Renders a single entity in a specific view mode (e.g. teaser).
pl: Renderuje pojedynczą encję w określonym trybie wyświetlania (np. skrót).

en: There was a problem creating field %label: !message
pl: Wystąpił problem przy tworzeniu pola %label: !message

en: grouped
pl: pogrupowane

en: Reference type
pl: Typ wskazania
