osm (7.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Date
af: Datum

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Password
af: Wagwoord

en: none
af: geen

en: Default
af: Verstek

en: Location
af: Ligging
