osm (7.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Date
am: ቀን

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: none
am: ምንም

en: Default
am: ነባሪ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Location
am: ቦታ
