osm (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Date
ar: التاريخ

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Password
ar: كلمة المرور

en: none
ar: لا شيء

en: Default
ar: الافتراضي

en: Display
ar: العرض

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Location
ar: الموضع

en: Events
ar: الفعاليات
