osm (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Date
ast: Data

en: Password
ast: Clave

en: none
ast: nengún

en: Default
ast: Predefiníu

en: Display
ast: Pantalla

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Location
ast: Llugar
