osm (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Next
bg: Още

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Date
bg: Дата

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Password
bg: Парола

en: none
bg: не

en: Default
bg: По подразбиране

en: Display
bg: Дисплей

en: Email
bg: Е-поща

en: Location
bg: Местоположение
