osm (7.x-1.0-rc1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Date
bn: তারিখ

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: none
bn: একটিও নয়

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Email
bn: ইমেইল

en: Location
bn: অবস্থান
