osm (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: none
bo: མེད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས
