osm (7.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Date
bs: Datum

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Password
bs: Lozinka

en: none
bs: ništa

en: Display
bs: Prikaz

en: Location
bs: Lokacija

en: Events
bs: Događaji
