osm (7.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Date
cy: Dyddiad

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Password
cy: Cyfrinair

en: none
cy: dim

en: Default
cy: Diofyn

en: Display
cy: Dangos

en: Location
cy: Lleoliad

en: Events
cy: Digwyddiadau
