osm (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Next
da: Næste

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Date
da: Dato

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Password
da: Adgangskode

en: none
da: ingen

en: Default
da: Standard

en: Email
da: E-mail

en: Date Format
da: Datoformat

en: Location
da: Lokation

en: Events
da: Begivenheder

en: Token
da: Symbol
