osm (7.x-1.0-rc1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།
