osm (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Date
el: Ημερομηνία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Password
el: Συνθηματικό

en: none
el: κανένα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Events
el: Γεγονότα

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης
