osm (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Date
eo: Dato

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Password
eo: Pasvorto

en: none
eo: neniu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Location
eo: Loko
