osm (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Date
et: Kuupäev

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Password
et: Parool

en: none
et: puudub

en: Default
et: Vaikimisi

en: Display
et: Kuva

en: Email
et: E-kiri

en: Location
et: Asukoht

en: Token
et: Tekstiasendaja
