osm (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Date
eu: Data

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Password
eu: Pasahitza

en: none
eu: bat ere ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Display
eu: Bistaratu

en: Email
eu: Eposta

en: Location
eu: Kokalekua

en: Events
eu: Gertaerak
