osm (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Date
fi: Päivämäärä

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Password
fi: Salasana

en: none
fi: ei yhtään

en: Default
fi: Oletus

en: Display
fi: Näyttö

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Date Format
fi: Aikaformaatti

en: Location
fi: Sijainti

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Token
fi: Muuttuja
