osm (7.x-1.0-rc1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Next
fil: Susunod

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Date
fil: Petsa

en: This action cannot be undone.
fil: Ang gawaing ito ay hindi maaaring bawiin.

en: Password
fil: Hudyat

en: none
fil: wala

en: Default
fil: Pamantayan
