osm (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Next
fr: Suivant

en: Cancel
fr: Annuler

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Password
fr: Mot de passe

en: none
fr: aucun(e)

en: Default
fr: Par défaut

en: Display
fr: Affichage

en: Email
fr: Courriel

en: Date Format
fr: Format de date

en: Location
fr: Emplacement

en: Events
fr: Évènements

en: Token
fr: Jeton (token)
