osm (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Date
gl: Data

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Password
gl: Contrasinal

en: none
gl: ningún

en: Default
gl: Predeterminado

en: Display
gl: Visualización

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Location
gl: Localización

en: Events
gl: Eventos

en: Token
gl: Símbolos
