osm (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Date
hr: Datum

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Password
hr: Lozinka

en: none
hr: ništa

en: Default
hr: Zadano

en: Display
hr: Prikaz

en: Email
hr: E-pošta

en: Location
hr: Lokacija
