osm (7.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: none
hy: ոչ մի

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը
