osm (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Next
id: Selanjutnya

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Date
id: Tanggal

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Password
id: Sandi

en: none
id: tidak ada

en: Default
id: Bawaan

en: Display
id: Tampilan

en: Location
id: Lokasi

en: Events
id: Acara
