osm (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Date
is: Dagsetning

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Password
is: Lykilorð

en: none
is: engin

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Display
is: Sýna

en: Email
is: Netfang

en: Location
is: Staðsetning

en: Events
is: Viðburðir
