osm (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Next
ja: 次へ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Date
ja: 日付

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Password
ja: パスワード

en: none
ja: なし

en: Default
ja: デフォルト

en: Display
ja: 表示

en: Email
ja: メール

en: Date Format
ja: 日付フォーマット

en: Location
ja: 場所

en: Events
ja: イベント

en: Token
ja: トークン
