osm (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Date
jv: Tanggal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Password
jv: Sandhi

en: none
jv: ora ana

en: Default
jv: Gawan

en: Display
jv: Tampilan

en: Location
jv: Lokasi
