osm (7.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Date
kk: Датасы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Password
kk: Құпиясөз

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Default
kk: Стандартты

en: Location
kk: Орналасуы
