osm (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: none
km: គ្មាន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Location
km: ទីតាំង
