osm (7.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Date Format
kn: ದಿನಾಂಕ ವಿನ್ಯಾಸ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು
