osm (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: none
ku: هیچ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Email
ku: ئیمێل

en: Location
ku: شوێن
