osm (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Date
lt: Data

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: none
lt: joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: Display
lt: Rodymas

en: Email
lt: El. paštas

en: Location
lt: Vieta

en: Events
lt: Įvykiai
